Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

Тематичний івент «Цифрові інструменти сучасного вчителя суспільствознавчих дисциплін»

16 листопада 2022 року вчителі суспільствознавчих дисциплін на тематичному івенті «Цифрові інструменти сучасного вчителя суспільствознавчих дисциплін» переконалися, що використання гаджетів у освітньому процесі – не проблема, а необхідність. Педагоги попрактикували застосування PoweredTemplate, AhaSlides, Genially, FlipGrid, Watch2Gether, Vocaroo

17:42 16.11.2022

Професійний стандарт вчителя як основа для формування професійних кваліфікацій

02 листопада 2022 року під час презентаційного меседжу з учителями суспільно-гуманітарних дисциплін «Професійний стандарт вчителя як основа для формування професійних кваліфікацій» педагоги проаналізували структуру професійного стандарту вчителя, його ключові засади й компетентнісний та ціннісний потенціал, опрацювали Рамку безперервного професійного розвитку вчителів від Британської ради та Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти: вивчення; викладання, оцінювання

16:57 02.11.2022

Мітап "Організація роботи щодо підвищення компетентності з підготовки учнів до інтелектуальних змагань"

Протягом 25-27 жовтня відбулися мітапи вчителів української мови та літератури, іноземної мови, історії та основ правознавства, спрямовані на організацію роботи щодо підвищення компетентності з підготовки учнів до інтелектуальних змагань. Педагоги обговорили інтелектуальні змагання як засіб розвитку здібностей особистості, обмінялися досвідом створення умов для всебічного розвитку талановитих та здібних учнів та організації роботи з обдарованими дітьми як суттєвого фактору формування інтелектуального потенціалу учнів. Катерина Володимирівна Пашковська, учитель Новгород-Сіверської гімназії №1 імені Б. Майстренка, попрактикувала з колегами особливості ділового мовлення. У межах залучення Сектору «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання БВПД як помічний інструмент актуалізації чинних змін у законодавстві при підготовці до інтелектуальних змагань Наталія Довбня, очільниця Сектору, актуалізувала чинні зміни в законодавстві на час дії воєнного стану.

17:01 27.10.2022

Буткемп «Інтерактивні онлайн-дошки для дистанційного навчання та спільної роботи»

20 жовтня 2022 року під час буткемпу з учителями суспільно-гуманітарного циклу «Інтерактивні онлайн-дошки для дистанційного навчання та спільної роботи» практикували використання інтерактивних онлайн-дошок IDroo, Whiteboard Fox, Twiddla, Classroomscreen, Miro для оптимізації освітнього процесу.

16:07 20.10.2022

Вебінар для вчителів початкових класів

12 жовтня 2022 року консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П. був проведений вебінар для вчителів початкових класів на тему "Використання технологій дистанційного начання для учнів початкових класів". У ході вебінару було висвітлено питання організації дистанційного навчання, обговорено можливості онлайн платформ, інструменти для дистанційного навчання, надано пропозиції щодо вдосконалення освітнього контенту вчителями під час проведення уроків.

15:10 12.10.2022