A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

Від дослідника учителя - до дослідника учня

Дослідницька діяльність- вища форма самоосвітньої діяльності учня. Формування науково-дослідницьких вмінь у школярів - процес складний і довготривалий. Він не виникає на порожньому місці і не розвивається сам по собі. А тому завдання вчителя-керівника - поступово і методично формувати дослідницькі навички, здійснюючи постійний контроль за виконанням учнями науково-дослідницьких робіт; аналізувати і виправляти помилки; визначати найкращі, найефективніші шляхи виконання роботи, розчленувати її на певні складові та розділи, навчаючи учнів поєднувати дослідницьку діяльність з науковою, а також з'ясовувати можливості подальшого застосування результатів роботи.

16:25 05.11.2021

Семінар-практикум для вихователів ГПД

3 листопада 2021 року був проведений семінар-практикум для вихователів ГПД "Інтерактивні методики як спосіб психологічного розвантаження учнів у ГПД". Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П. та практичний психолог Матрунич Н.А. презентували інтерактивні  ігри та вправи на психологічне розвантаження для дітей молодшого шкільного віку. Інтерактивні вправи із власного досвіду роботи представили вихователі ГПД закладів освіти громади: Дьомкіна І.Ю. (Н-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка), Пантюх Н.А. (Орлівський НВК) та Клименко Н.А. (Н-Сіверський НВК "Дзвіночок").

14:24 03.11.2021

Організація роботи щодо підвищення компетентності вчителів іноземної мови з підготовки учнів до інтелектуальних змагань

26 жовтня 2021 року відбулася майстерка вчителів іноземної мови з проблеми "Організація роботи щодо підвищення компетентності вчителів з підготовки учнів до інтелектуальних змагань". Досвідом роботи в цьому напрямі поділилися Домоцька Валерія Василівна (Новгород-Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) та Шкарабура Ніна Валентинівна (Смяцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)

16:00 26.10.2021

Організація роботи щодо підвищення компетентності вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури з підготовки учнів до інтелектуальних змагань

25 жовтня 2021 року відбулася майстерка вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури з проблеми "Організація роботи щодо підвищення компетентності вчителів з підготовки учнів до інтелектуальних змагань". Досвідом роботи в цьому напрямі поділилися Костенко Лариса Олександрівна (Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка), Коваленко Наталія Павлівна, Сметана Ганна Олександрівна (Дігтярівський НВК)

16:28 25.10.2021

Коло спільних ідей вчителів математичного циклу "Розв’язування олімпіадних задач" та "Безпека дітей в інтернеті"

 Олімпіадна задача з математики, фізики  – це задача підвищеної складності, нестандартна як за формулюванням, так і за методами розв’язання. Серед олімпіадних задач зустрічаються такі, для розв’язання яких потрібні незвичні ідеї та спеціальні методи, так і задачі більш стандартні, але деякі із них можна розв’язувати оригінальними способами. Саме такі задачі розв’язували вчителі разом з вчителем-методистом Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка Совою Л.В. 

16:21 18.10.2021

Вхід для адміністратора