A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Виховна робота

Онлайн-гра «Суперкоманда проти мін»

 Підступні міни та інші вибухонебезпечні предмети — загроза на десятиліття! Тож наша з UNICEF Ukraine спільна місія — навчити дітей і молодь уникати небезпеки. Аби привернути увагу до теми мінної безпеки, запропонуйте дітями пройти випробування разом із командою Інфорсів  Онлайн-гра «Суперкоманда проти мін» у форматі квесту навчить помічати небезпечні предмети, прокладати безпечний маршрут і нагадає важливі правила поведінки. Успішно пройшли тест?! Надішлемо на вашу електрону пошту сертифікат із результатом «захищений». Його можна роздрукувати або ділитися ним у соцмережах. Грати https://game.bezpeka.info/

15:59 29.11.2023

Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти 13 листопада проводиться Всесвітній день доброти. Ці листопадові заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

12:48 10.11.2023

Семінар для класних керівників

Відповідно до плану роботи Новгород-Сіверського Центру професійного розвитку педагогічних працівників 06 листопада був проведений воркшоп «Форми виховної роботи під час дистанційного навчання» для заступників директорів з виховної роботи та класних керівників. Учасники заходу ознайомилися з такими формами дистанційного навчання, як: мініпроєкти, вебквести та використання онлайн-тестування у виховному процесі,  поділилися особистим досвідом користування освітніми платформами «На Урок», «Всеосвіта». Під час заходу особливу увагу звернули на особливості створення безпечного освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства у закладах загальної середньої освіти.  Воркшоп був пізнавальним та актуальним. Дякуємо учасникам за співпрацю!

14:42 07.11.2023

Вхід для адміністратора