Виховна робота

Вступ до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава) у 2024 році

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава) у 2024 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або лише вступних іспитів безпосередньо в коледжі (проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: Українська мова та Математика, і на вибір Фізика або Історія України), що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості молоді та в умовах, коли здати онлайн-тест було неможливо, або результат виявився незадовільний. Юнаки та дівчата отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями): спеціальність 122 - Комп'ютерні науки; спеціалізація - Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки спеціальність 172 - Електронні комунікації та радіотехніка; спеціалізація - Експлуатація та ремонт військових засобів зв'язку

10:30 14.03.2024

Корюківська трагедія 1943 року

Корюківська трагедія 1943 року: анатомія злочину Одним із своєрідних «фірмових» знаків карально-репресивної політики Третього Райху щодо цивільного населення окупованих територій Європи було свідоме знищення населених пунктів разом із мешканцями.

15:17 29.02.2024

Міжнародний день рідної мови

Щорічно 21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято було оголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року як привід для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні.

11:38 21.02.2024

День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні  згадаємо трагічну сторінку нашої історії, коли Герої Небесної Сотні, які є  взірцем патріотизму, боролися за честь, правду і гідність, віддав своє життя за свободу та цілісність України.. Своїм подвигом довели, що ми свободолюбива нація! Вічна пам’ять їм, вічна шана їхнім сім’ям і близьким. Герої не вмирають! Слава Україні! Слава її Героям!

12:16 20.02.2024

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15 лютого 1989 року із завершенням виводу обмеженого контингенту військ з республіки Афганістан закінчилася найстрашніша за своїми втратами війна, в ході якої, виконання військового обов’язку стало подвигом. Літопис цієї війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах, пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових побратимів та мирних жителів країн.

09:07 15.02.2024

Онлайн семінар «Медіаосвіта як провідний чинник соціалізації здобувача освіти».

05 лютого 2024 року для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів громади відбувся онлайн семінар «Медіаосвіта як провідний чинник соціалізації здобувача освіти».

17:04 05.02.2024

Організація виховного процесу учнів під час дистанційної освіти

05 січня 2024 року був проведений семінар-практикум «Організація виховного процесу учнів під час дистанційної освіти» для заступників директорів з виховної роботи та класних керівників. Обговорили питання виховного процесу у закладах освіти як невіддільного складника освітнього процесу, безпеки учасників освітнього процесу. першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу під час воєнних дій. Учасники заходу торкнулися питань планів класних керівників, які мають логічно вплітатися у загальношкільний план, введення тьюторських годин замість виховних годин.  Під час заходу особливу увагу звернули на волонтерський рух у воєнний час в закладах освіти. Досвідом у цьому напрямку роботи поділилися Мастипан Л. В., Приходько Т.П., заступники директора з виховної роботи Новгород-Сіверського державного ліцею імені К.Д. Ушинського, Дігтярівського НВК.

11:22 06.01.2024