A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

Семінар-практикум для вихователів ЗДО

13 листопада 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти громади на якому вихователів Новгород-Сіверської ПШ "Дзвіночок" Шевель Н.В., Ворушило Т.М., Бабак Л.В., Дігтярівського НВК Сергієнко І.Ф. ділилися лайфхаками з питання "Рефлексія в режимі роботи дошкільної групи". Підсумувала важливість використання вправ з рефлексії під час освітньої діяльності з дітьми дошкільного віку консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П.

14:50 13.11.2023

Семінар-практикум «Шляхи удосконалення професійних компетентностей педагогічних працівників».

Підвищення методичного й практичного рівнів професійної компетентності вчителів природничо-математичного циклу  в умовах дистанційного навчання – з такою метою 31 жовтня 2023 року відбувся семінар-практикум «Шляхи удосконалення професійних компетентностей педагогічних працівників». Вчителем не може бути той, хто втратив здібності до навчання. Цей позитивний досвід доводить, що у спільноті тих, хто навчається, кожен поважає і цінує індивідуальний стиль навчання іншого. Отже, однією з найважливіших цінностей вчителів є зацікавленість в особистому зростанні, опануванні знаннями та навичками.

10:04 01.11.2023

Засідання професійної спільноти вихователів ЗДО

27 жовтня 2023 року відбувся семінар-практикум для вихователів, асистентів вихователів  закладів дошкільної освіти "Використання Лего-методик для всебічного розвитку дитини дошкільного віку" у форматі ZOOM-конференції. Суть  інноваційної методики роботи з  Лего-конструкторами розкрила консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П.. Презентовано посібник "Використання конструктора Лего у роботі з дітьми дошкільного віку". Досвідом роботи з використання  Лего-технологій ділилася вихователь Новгород-Сіверської ПШ "Дзвіночок" Третяк Н.О.

14:59 27.10.2023

Організація роботи вчителів суспільних дисциплін з підготовки учнів до інтелектуальних змагань

26 жовтня 2023 року вчителі суспільних дисциплін на мітапі "Організація роботи щодо підвищення компетентності вчителів суспільних дисциплін з підготовки учнів до інтелектуальних змагань" розглянули інтелектуальні змагання як засіб розвитку здібностей особистості, опрацювали вправи на розвиток креативності й обмінялися досвідом створення умов для всебічного розвитку талановитих та здібних учнів.

16:43 26.10.2023

Семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва громади «Нові підходи до проведення уроків  мистецтва в умовах дистанційного навчання»

Урок музичного мистецтва має свою специфіку й спрямований, передусім, на розвиток емоційного музично-естетичного досвіду здобувачів освіти. Підвищення методичного й практичного рівнів професійної компетентності вчителів музичного мистецтва в умовах дистанційного навчання - саме з цією метою 25 жовтня 2023 року відбувся семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва громади «Нові підходи до проведення уроків  мистецтва в умовах дистанційного навчання» в режимі онлайн. Музичне мистецтво в школі — не тільки навчальний предмет, а й могутній засіб виховання, який має надати емоційного й естетичного забарвлення всьому духовному життю людини.

08:43 26.10.2023

Вхід для адміністратора