Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів.

20 жовтня 2023 року було проведено тематичний івент для вчителів початкових класів "Ігрова діяльність на уроках в початковій школі" в режимі ZOOM-конфереції. Досвідом роботи з питання ділилися вчителі початкових класів Новгород-Сіверського ліцею №1 Крупельницька Л.О. та Лосківської ЗОШ І-ІІ ступенів Ірха Н.М. Теоретичні та практичні аспекти роботи з використання ігрових технологій в початковій школі підсумувала консультант ЦПРПП Косенко Р.П.

14:37 20.10.2023

13 жовтня 2023 року вчителі суспільно-гуманітарного циклу долучилися до презентаційного меседжу "Михайло Сікорський – дослідник і популяризатор історико-військової і культурної спадщини українського народу" (до 100-річчя із дня народження Михайла Сікорського (1923–2011), історика, краєзнавця, музеєзнавця, Героя України). Учасники розглянули життєпис Почесного члена Академії Архітектури України, Героя України його погляд у музейне майбутнє Переяслава, рятувальну діяльність історико-культурної спадщини затопленого Придніпров’я

17:30 13.10.2023

Засідання професійної спільноти вчителів природничого циклу

04 вересня 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів біології/природознавства, хімії, основ здоров’я, географії.  З  метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності були розглянуті такі питання: нормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2023/2024 навчального року; структура нового 2023/2024 навчального року; аналіз модельних програм з предметів; організація освітнього процесу в умовах дистанційного навчання; Про Нове не лише для учнів: Усі шкільні новації 2023.

10:02 06.09.2023

Засідання професійної спільноти асистентів вчителів

05 вересня 2023 року відбулося засідання професійної спільноти асистетнів вчителів закладів освіти громади в режимі ZOOM-конференції з питань організації освітнього процесу для осіб з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році. Методичні рекомендації і роз'яснення з актуальних питань надавали консультант ЦПРПП        Косенко Р.П. та директор ІРЦ Титова О.А.

10:14 05.09.2023

Засідання професійної спільноти вихователів ЗДО

31 серпня 2023 року відбулося засідання прпофесійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти у режимі ZOOM-конференції. Консультант ЦПРПП Косенко Р.П. надала методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в умовах різних форм відвідування ЗДО, побудови навчальної діяльності, режимних моментів тощо.

10:06 31.08.2023

Засідання професійної спільноти вчителів математики, фізики та астрономії

29 серпня 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів математики, фізики та астрономії в режимі ZOOM-конференції. Косультантом ЦПРПП Косенко Р.П. було окреслено головні завдання щодо оргганізації освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році щодо викладання математики, фізики та астрономії. Надано рекомендації щодо заповнення класних журналів, оцінювання результатів навчання та їх фіксації у свідоцтвах досягнень тощо.

09:56 29.08.2023

Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів

28 серпня 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної  середньої освіти громади в режимі ZOOM-конференції на якому було розглянуто актуальні питання організації освітнього процесу з учнями початкових класів у 2023/2024 навчальному році. Консультант ЦПРПП Косенко Р.П. підвела підсумки роботи професійної спільнти та акцентувала увагу на завданнях і пріоритетних напрямках роботи у 2023/2024 навчальному році.

16:31 28.08.2023

Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів

15 травня 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів «Лепбук і артбук у процесі дослідницької діяльності учня» в режимі ZOOM-конференції. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П. розкрила теоретичні та практичні аспекти використання лепбуків та артбуків в навчальній діяльності з учнями початкових класів. У обговоренні взяли участь вчителі закладів освіти громади. На вебінарі вчителі початкових класів Новгород-Сіверського ліцею №1 Лавицька І.К. та Ігнатова К.В. презентували програму соціальноемоційного та етичного навчання, яку вони збираються впроваджувати в своєму закладі освіти. Програма націлена на розвиток м'яких навичок учнів.

09:17 15.05.2023