Вебінар "Використання інтернет-порталів під час узагальнення теми і контролю знань з хімії для середньої та старшої школи"

Дата: 16.02.2023 16:05

Контрольна робота є невід’ємною частиною навчального процесу, за допомогою якою вчитель може отримати зворотній зв’язок від школярів та побачити  ступінь опанування нового матеріалу.

Однак в учнів перевірка знань викликає занепокоєння та тривогу. Неабияким хвилюванням супроводжується період очікування результатів. Вчителям також доводиться докладати зусиль, аби створити цікаві та якісні завдання, що дозволять визначити реальний рівень успішності учнів.

16 лютого 2023 року відбувся вебінар для вчителів хімії «Використання інтернет-порталів під час узагальнення теми і контролю знань з хімії для середньої та старшої школи». Вчитель хімії, Новгород-Сіверського ліцею №1, Ольга Овсюк поділилася власним досвідом використання інтернет-порталів.