Молодіжна рада

Список членів молодіжної ради

Новгород-Сіверської міської територіальної громади

1. Єрошенко Валерія Сергіївна, студентка ІІ курсу Новгород-Сіверського медичного коледжу, голова молодіжної ради.
  2. Заруба Катерина Ігорівна, студентка ІІ курсу Новгород-Сіверського медичного коледжу, заступник голови.
  3. Ветош Анастасія Іванівна, учениця 10 класу Новгород-Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, секретар.
  4. Горбонос Олександра Олександрівна, учениця 9 класу Новгород-Сіверської гімназії ім. Б. Майстренка № 1.
  5. Зеневич Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Новгород-Сіверської гімназії ім. Б. Майстренка № 1.
  6. Карпич Світлана Андріївна, педагог-організатор Новгород-Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
  7. Костир Нікіта Сергійович, учень 10 класу  Новгород-Сіверської гімназії ім. Б. Майстренка № 1.
  8. Кочубей Анжела Олексіївна, учениця 10 класу Новгород-Сіверської державної гімназії імені К. Д. Ушинського.
  9. Малявко Мирослава Сергіївна, учениця 10 класу Новгород-Сіверської державної гімназії імені К. Д. Ушинського.
  10. Мастипан Людмила Василівна, педагог-організатор Новгород-Сіверської державної гімназії імені К. Д. Ушинського.
  11. Проклов Андрій Олександрович, учень 9 класу  Новгород-Сіверської гімназії ім. Б. Майстренка № 1.
  12. Сивокінь Вероніка Михайлівна, учениця 10 класу Новгород-Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.
  13. Шморгун Кірил Романович, методист Новгород-Сіверської станції юних техніків.