A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Ресурсний центр "Тримай баланс"

Сьогоднішня атмосфера особливо заряджена і потужна!!! Випускниці 22-ої Академії Жіночого лідерства вже працюють над облаштуванням ресурсного центру «Тримай баланс» для Новгород-Сіверської громади, що стало можливим завдяки реалізації підтриманого Українським Жіночим Фондом проєкту «Тримай баланс», поданого громадською організацією «Деснянська ліга натуралістів» на конкурс грантів у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Любі активні, дієві жінки, ті хто шукають нові можливості для самовідновлення, самовдосконалення та самореалізації, уже у вересні ми зустрінемося в ресурсному центрі «Тримай баланс».

Дякуємо всім, хто сьогодні з нами! А нам наснаги та подальших успіхів!

 

 

 

 

Проект «Тримай баланс» виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським жіночим фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Новгород-Сіверська ОТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Зберегти на eDisk

Ресурсний центр «Тримай баланс» розпочав роботу

Сучасні жінки досить вразливі, у динамічному вирії життя вони забувають про себе. Через психо-емоційне виснаження виникають конфлікти, непорозуміння з рідними. Жінки позбавлені психологічного супроводу, їм потрібне спілкування, щоб поділитися своїми проблемами, отримати досвід, інформацію для саморозвитку та самореалізації.

18:44 10.09.2021

Вхід для адміністратора