Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

Методична онлайн=зустріч вчителів інформатики

Метою вивчення курсу “Інформатика” в 5 – 6 класах з 2022-2023 навчального року відповідно до нового Державного стандарту базової середньої освіти є розвиток особистості учня, здатного використовувати цифрові інструменти і технології для розв’язання проблем, розвитку, творчого самовираження, забезпечення власного і суспільного добробуту, здатного критично мислити, безпечно та відповідально діяти в інформаційному суспільстві.

15:57 05.09.2022

Засідання професійної спільноти вчителів художньо-естетичного циклу

02 вересня 2022 року  відбулося засідання професійної спільноти вчителів художньо-естетичного циклу у режимі ZOOM-конференції. Консультант Новгород-Сіверського центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Костир ознайомила присутніх з особливостями організації освітнього процесу  для учнів  у 2022/2023 навчальному році. Обговорено впровадження модельної навчальної програми для 5-х класів НУШ, оцінювання результатів навчальних досягнень учнів та особливостей заповнення сторінок класних журналів, режиму проведення навчальних занять/уроків інше. Керівник професійної спільноти Тетяна Канторіз, вчитель мистецтва Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка долучилася до обговорення  висвітлюваних питань.

23:29 04.09.2022

Методична підтримка "Організація нового 2022/2023 навчального року"

Метою математичної освітньої галузі є розвиток особистості учня через формування математичної компетентності у взаємозв’язку з іншими ключовими компетентностями для успішної освітньої та подальшої професійної діяльності впродовж життя, що передбачає засвоєння системи знань, удосконалення вміння розв’язувати математичні та практичні задачі; розвиток логічного мислення та психічних властивостей особистості; розуміння можливостей застосування математики в особистому та суспільному житті.

15:51 02.09.2022

Семінар-нарада для вчителів фізичної культури та предмета "Захист України" громади «Про завершення 2021/2022 навчального року в умовах воєнного стану»

09 травня 2022 року відбувся семінар-нарада «Про завершення 2021/2022 навчального року в умовах воєнного стану» для вчителів фізичної культури та предмета "Захист України" громади.

23:11 09.05.2022