людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

21 грудня 2021 року для вихователів закладів дошкільної освіти був проведений методичний вернісаж «Сучасне розвивальне середовище групи закладу дошкільної освіти як умова формування особистісної компетентності дитини дошкільного віку»  в режимі ZOOM-конференції. Вихователі Новгород-Сіверського ДНЗ ясла-сад «Ластівка» Гагіна О.Б., Марфич В.М., Лисиця С.В., Чайкинського НВК Рамусь С.І., Дігтярівського НВК     Сергієнко І.Ф., Вороб’ївського НВК Лукаш Т.А., Грем’яцького ЗДО «Сонечко» Москальченко Н.М. презентували предметно-ігрові розвивальні середовища  дошкільних груп та ділилися лайфхаками щодо облаштування ігрових зон та осередків у групах дитячих садків.

Семінар-практикум для вчителів початкових класів

24 листопада 2023 року відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів "Міжпредметні зв'язки та інтеграція в освітньому процесі як основа формування життєвих компетентностей учнів початкових класів" в режимі ZOOM-конференції. Проаналізовано тотожність та відмінність  понять "інтеграція", "міжпредметні зв'язки", наведено приклади застосування на різних уроках в початковій школі. Вчителька Новгород-Сіверського ліцею №1 Ігнатова К.В. поділилася досвідом роботи проведення інтегрованих уроків в початкових класах.

10:32 24.11.2023

Засідання професійної спільноти вчителів фізики та математики

17 листопада 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізики та математики в ході якого консультант Косенко Р.П. презентувала інтелектуальні конкурси, турніри, олімпіади для учнів з математики та фізики та професійні конкурси для вчителів фізики та математики на 2023/2024 навчальний рік.

09:13 17.11.2023

Семінар-практикум для вихователів ЗДО

13 листопада 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти громади на якому вихователів Новгород-Сіверської ПШ "Дзвіночок" Шевель Н.В., Ворушило Т.М., Бабак Л.В., Дігтярівського НВК Сергієнко І.Ф. ділилися лайфхаками з питання "Рефлексія в режимі роботи дошкільної групи". Підсумувала важливість використання вправ з рефлексії під час освітньої діяльності з дітьми дошкільного віку консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П.

14:50 13.11.2023