Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

21 грудня 2021 року для вихователів закладів дошкільної освіти був проведений методичний вернісаж «Сучасне розвивальне середовище групи закладу дошкільної освіти як умова формування особистісної компетентності дитини дошкільного віку»  в режимі ZOOM-конференції. Вихователі Новгород-Сіверського ДНЗ ясла-сад «Ластівка» Гагіна О.Б., Марфич В.М., Лисиця С.В., Чайкинського НВК Рамусь С.І., Дігтярівського НВК     Сергієнко І.Ф., Вороб’ївського НВК Лукаш Т.А., Грем’яцького ЗДО «Сонечко» Москальченко Н.М. презентували предметно-ігрові розвивальні середовища  дошкільних груп та ділилися лайфхаками щодо облаштування ігрових зон та осередків у групах дитячих садків.

Засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти

21 березня 2024 року у форматі ZOOM-конференції  відбулося засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти Новгород-Сіверської та Понорницької громад з теми "Діяльнісний підхід у формуванні мовленнєвої компетентності дитини дошкільного віку". Теоретичні та практичні аспекти діяльнісного підходу мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку презентували крнсультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Раїса та вихователь Орлівського навчально-виховного комплексу Полегенько Інна.

11:14 21.03.2024

Семінар-практикум для вихователів ЗДО

У рамках реалізації спільного проєкту "Якісна освіта - успішна громада" між Новгород-Сіверською міською та Понорницькою селищною громадами 23 лютого 2024 року на базі Понорницького ЗДО "Лісова казка" відбувся семінар-практикум "Формування повсякденного способу життя дошкільників, що відповідає потребам сталого розвитку" у якому взяли участь педагоги закладів дошкільної освіти Понорницької громади, Новгород-Сіверської початкової школи "Дзвіночок" та Новгород-Сіверського ЦПРПП. У ході семінару педагогічні працівники  ознайомилися із методичними аспектами підходів до організації повсякденного способу життя дошкільників, стратегічними Цілями сталого розвитку, презентували практичний досвід роботи з екологічного, економічного розвитку дітей дошкільного віку, формування  навичок  спілкування їх  в  суспільстві, отримали практичні поради з питань психологічної підтримки дітей у стесових ситуаціях та переживання втрат, виготовили із покидькових матеріалів посуд для висівання розсади.

11:48 23.02.2024

Семінар-практикум для вчителів природничо-математичних дисциплін

21 лютого 2024 року відбувся семінар-практикум для вчителів природничо-математичних дисциплін закладів загальної середньої освіти Новгород-Сіверської міської та Понорницької селищної рад у рамках реалізації проєкту "Якісна освіта - успішна громада". Спікерами ZOOM-конференції з питань "Штучний інтелект в освіті", "Онлайн-інструменти для дистанційного та змішаного навчання" були консультанти Новгород-Сіверського центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П., Костир С.М., учителі основ здоров'я Новгород-Сіверського ліцею №1 Чмигальова А.С., географії Блистівського НВК - Юрченко М.В.

10:45 21.02.2024

Педагогічна майстерня вчителя початкових класів

16 лютого 2024 року на базі Новгород-Сіверського ЦДта ЮТ  відбулася педагогічна майстерня для вчителів початкових класів  Новгород-Сіверської та Понорницької територіальнтх громад "Оздоровчо-рухова діяльність учнів на уроках в початкових класах" . Досвідом роботи із зазначеного питання ділилися вчителі початкових класів Орлівського НВК Бойко Г.В., Новгород-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ступенів Басовська Л.І., Лосківської ЗОШ І-ІІ ступенів Петрович А.М. Інтерактивний квест з використанням різних видів рухової активності провела вчитель Новгород-Сіверської початкової школи "Дзвіночок" Пушкар Н.А. За завершення учасники педагогічної майстерні мали змогу опанувати танцювальні вправи під час руханки від керівника гуртка ЦДта ЮТ Гагіної О.Б.

20:34 16.02.2024