Мітап "Організація роботи щодо підвищення компетентності з підготовки учнів до інтелектуальних змагань"

Дата: 27.10.2022 17:01

Протягом 25-27 жовтня відбулися мітапи вчителів української мови та літератури, іноземної мови, історії та основ правознавства, спрямовані на організацію роботи щодо підвищення компетентності з підготовки учнів до інтелектуальних змагань. Педагоги обговорили інтелектуальні змагання як засіб розвитку здібностей особистості, обмінялися досвідом створення умов для всебічного розвитку талановитих та здібних учнів та організації роботи з обдарованими дітьми як суттєвого фактору формування інтелектуального потенціалу учнів. Катерина Володимирівна Пашковська, учитель Новгород-Сіверської гімназії №1 імені Б. Майстренка, попрактикувала з колегами особливості ділового мовлення. У межах залучення Сектору «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання БВПД як помічний інструмент актуалізації чинних змін у законодавстві при підготовці до інтелектуальних змагань Наталія Довбня, очільниця Сектору, актуалізувала чинні зміни в законодавстві на час дії воєнного стану.