Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

Режим роботи ГПД

10 вересня 2021 року консультант  Центру професійного розвитку педагогічних прауцівників Косенко Р.П. провела ZOOM конференцію для вихователів груп подовженого дня з питання "Режим роботи груп подовженого дня". Під час конференції були обговорені актуальні питання роботи груп подовженого дня у 2020/2021 навчальному році.

15:43 10.09.2021

Засідання професійної спільноти вихователів ЗДО

25 серпня 2021 року на базі Новгород-Сіверського міського Будинку культури відбулося засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П. довела до відома присутніх методичні рекомендації МОН України щодо діяльності закладів дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році, ознайомила з методичними рекомендаціями до оновленого Базового компоненту дошкільної освіти, зупинилася на плануванні освітнього процесу з дотрииманням гранично допустимого навчального навантаження на дитину у ЗДО та ін.

12:42 25.08.2021

Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів та вихователів ГПД

20 серпня 2021 року на базі Новгород-Сіверської гімназії №1 імені Б. Майстренка відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів та вихователів ГПД. Консультант Центру професйіного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П. ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами щодо організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році, акцентувала увагу на дотримання Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти. У ході засідання обговорено методичні рекомендації МОН України щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів, облаштування освітнього простору для учнів НУШ.

12:11 20.08.2021

Засідання професійної спільноти вихователів ЗДО

14 червня 2021 року на базі КУ "Новгород-Сіверський центр професійного розвитку педагогічних працівників" відбулося засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти громади. Консультант Центру Косенко Р. П. підвела підсумки роботи за 2020/2021 н.р., представила напрямки діяльності професійної спільноти у 2021/2022 н.р. Було презентовано новий Базовий компонент дошкільної освіти, обговорено рекомендації до Державного стандарту дошкільної освіти та надано поради педагогам щодо облаштування освітнього середовища в дошкільних групах з врахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

10:07 14.06.2021