Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

Семінар-практикум для вихователів ЗДО

У рамках реалізації спільного проєкту "Якісна освіта - успішна громада" між Новгород-Сіверською міською та Понорницькою селищною громадами 23 лютого 2024 року на базі Понорницького ЗДО "Лісова казка" відбувся семінар-практикум "Формування повсякденного способу життя дошкільників, що відповідає потребам сталого розвитку" у якому взяли участь педагоги закладів дошкільної освіти Понорницької громади, Новгород-Сіверської початкової школи "Дзвіночок" та Новгород-Сіверського ЦПРПП. У ході семінару педагогічні працівники  ознайомилися із методичними аспектами підходів до організації повсякденного способу життя дошкільників, стратегічними Цілями сталого розвитку, презентували практичний досвід роботи з екологічного, економічного розвитку дітей дошкільного віку, формування  навичок  спілкування їх  в  суспільстві, отримали практичні поради з питань психологічної підтримки дітей у стесових ситуаціях та переживання втрат, виготовили із покидькових матеріалів посуд для висівання розсади.

11:48 23.02.2024

Семінар-практикум для вчителів природничо-математичних дисциплін

21 лютого 2024 року відбувся семінар-практикум для вчителів природничо-математичних дисциплін закладів загальної середньої освіти Новгород-Сіверської міської та Понорницької селищної рад у рамках реалізації проєкту "Якісна освіта - успішна громада". Спікерами ZOOM-конференції з питань "Штучний інтелект в освіті", "Онлайн-інструменти для дистанційного та змішаного навчання" були консультанти Новгород-Сіверського центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П., Костир С.М., учителі основ здоров'я Новгород-Сіверського ліцею №1 Чмигальова А.С., географії Блистівського НВК - Юрченко М.В.

10:45 21.02.2024

Педагогічна майстерня вчителя початкових класів

16 лютого 2024 року на базі Новгород-Сіверського ЦДта ЮТ  відбулася педагогічна майстерня для вчителів початкових класів  Новгород-Сіверської та Понорницької територіальнтх громад "Оздоровчо-рухова діяльність учнів на уроках в початкових класах" . Досвідом роботи із зазначеного питання ділилися вчителі початкових класів Орлівського НВК Бойко Г.В., Новгород-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ступенів Басовська Л.І., Лосківської ЗОШ І-ІІ ступенів Петрович А.М. Інтерактивний квест з використанням різних видів рухової активності провела вчитель Новгород-Сіверської початкової школи "Дзвіночок" Пушкар Н.А. За завершення учасники педагогічної майстерні мали змогу опанувати танцювальні вправи під час руханки від керівника гуртка ЦДта ЮТ Гагіної О.Б.

20:34 16.02.2024