A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Новини

БЕЗПЕЧНА ЗАЛІЗНИЦЯ

Для попередження нещасних випадків, збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу на об’єктах залізничного транспорту ознайомся з добіркою навчальних відеороликів і зроби відповідні висновки! Будь обережним під час подорожей!

11:57 07.06.2021

ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ

Європейська Комісія спільно з Міністерством освіти і науки України проводить дослідження «Вивчення впливу пандемії СОVID-19 на системи освіти держав — членів Східного партнерства».  Метою дослідження є вивчення впливу СОVID-19 на обрані сфери системи освіти та розроблення рекомендацій для подолання виявлених викликів.

11:25 07.06.2021

Оголошення про конкурс

Відділ освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директорів  Грем’яцької загальноосвітньої школи  І-ІІІ  ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області, Новгород-Сіверського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Дзвіночок» Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області, Чайкинського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.

13:03 30.04.2021

Вхід для адміністратора