Засідання професійної спільноти асистентів вчителів

Дата: 12.01.2024 12:48

12 січня 2024 року відбулося засідання професійної спільноти асистентів вчителів, асистентів вихователів закладів освіти на тему "Реалізація Індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами в закладі освіти" в режимі ZOOM-конференції. У роботі взяла участь директор Новгород-Сіверського ІРЦ Титова О.А., яка ознайомила з організацією інклюзивного навчання в закладі освіти, особливостями роботи асистентів. Консультант ЦПРПП Косенко Р.П. висвітлила діяльність команди психолого-педагогічного супроводу закладу освіти  в умовах реалізації  Індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами, запропонувала практичні вправи щодо адаптації та модифікації навчальних завдань для учнів   з ООП. Досвідом роботи щодо реалізації завдань Індивідуальної програми розвитку дитини з ООП ділилася асистент вчителя Новгород-сіверської початкової школи "Дзвіночок" Прачик Н.В.

Презентація 1

Презентація 2