Науково-практична конференція «Педагогічні ідеї К.Д. Ушинського у сучасному вимірі»

12 квітня 2023 року відбулася науково-практична конференція «Педагогічні ідеї К.Д. Ушинського у сучасному вимірі» (До 200-річчя від дня народження вчителя вчителів К.Д. Ушинського. Подія відбулася в рамках співпраці Комунальної установи «Новгород-Сіверський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області,  Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Володимирської міської ради Волинської області, Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім». Цікаво, ґрунтовно говорив про дитячі та юнацькі роки К.Д. Ушинського Пшеничний О.М., директор  Новгород-Сіверського ліцею         ім. К.Д. Ушинського, зв'язок творчості педагога і Нової української школи представила Пушкар Н. А., вчитель початкової школи «Дзвіночок», співробітники  історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» розповіли про стежину Ушинського, місця, пов'язані з життям    К.Д. Ушинського у Новгороді-Сіверському та про його захоплення літературною пам'яткою «Слово о полку Ігоревім». Колеги-волиняни висвітлили наукові підходи до вивчення педагогічної спадщини                   К.Д. Ушинського та її зв'язок з сучасністю.

Домовилися про подальшу співпрацю та обмін досвідом з питань розвитку освітньої галузі, педагогічних досягнень та новацій.

Дякуємо доповідачам за цікаву інформацію, музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» за гостинний прийом.

За підсумками науково-практичної конференції буде видана збірка «Педагогічні ідеї К.Д. Ушинського у сучасному вимірі».

Ірина ЗЮЗЬКО, директор

КУ «Новгород-Сіверський ЦПРПП»

Презентація 1

Презентація 2

Тематичний івент "Особливості ведення кадрової документації в закладі освіти"

26 січня 2024 року в рамках реалізації проєкту «Якісна освіта – успішна громада» (Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку  демократичної освіти») відбувся тематичний івент «Особливості ведення кадрової документації в закладі освіти» за участі керівників закладів освіти Новгород-Сіверської та Понорницької територіальних громад.

12:34 29.01.2024

Семінар-практикум керівників та заступників керівників закладів освіти громади в рамках реалізації проєкту "Якісна освіта - успішна громада"

26 грудня 2023 року відбувся  тематичний івент з теми «Ефективне лідерство як інструмент стратегічного управління закладом освіти. Сучасні стандарти документаційного менеджменту закладу загальної середньої освіти» в рамках реалізації проєкту "Якісна освіта - успішна громада"  (впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти").

12:16 27.12.2023