Виховна робота

Семінар-тренінг онлайн «Булінг  у дитячомусередовищі: причини, наслідки та шляхи  його подолання. Мобінг», «Конфлікти. Способи виходу із конфліктів»

27 жовтня 2021 року на базі ЦПРПП для класних керівників відбувся семінар-тренінг онлайн «Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи  його подолання. Мобінг» , «Конфлікти. Способи виходу із конфліктів».

16:12 30.10.2021

19 жовтня українці відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини

Цьогоріч українці вперше відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

11:39 19.10.2021

Всеукраїнський урок доброти

Школи запрошують провести Міжнародний урок доброти Благодійний фонд «Щаслива лапа» запрошує школи долучитись до проведення ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Урок присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначають 4 жовтня.

14:30 04.10.2021

Національний урок пам’яті до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру

29 вересня, до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру одночасно в 15 тисячах шкіл України пройде Національний урок пам’яті. Урок покликаний виробити негативне ставлення до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності, зазіхань на право на життя.

21:30 24.09.2021

21 вересня, Міжнародний день миру

Міжнародний день миру Тема Міжнародного дня миру в 2018 році - «Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини». Мета заходів входить до переліку 17 цілей в галузі розвитку, які були одноголосно прийняті 193 державами і передбачають сприяння побудові миролюбних і відкритих товариств в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних установ на всіх рівнях.

23:39 19.09.2021