A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Виховна робота

Національний урок пам’яті до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру

29 вересня, до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру одночасно в 15 тисячах шкіл України пройде Національний урок пам’яті. Урок покликаний виробити негативне ставлення до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності, зазіхань на право на життя.

21:30 24.09.2021

21 вересня, Міжнародний день миру

Міжнародний день миру Тема Міжнародного дня миру в 2018 році - «Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини». Мета заходів входить до переліку 17 цілей в галузі розвитку, які були одноголосно прийняті 193 державами і передбачають сприяння побудові миролюбних і відкритих товариств в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних установ на всіх рівнях.

23:39 19.09.2021

Вітаємо Дударь Анну, переможця Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

Щорічно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Всеукраїнську трудову акцію «Парад квітів біля школи». Головною метою трудової акції є розвитку в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються; залучення учнівської молоді до озеленення та впорядкування території закладів освіти; залучення дітей та підлітків до розробки проєктів озеленення закладів освіти та практичне впровадження цих проєктів.

09:43 13.04.2021

Вхід для адміністратора