A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

КУ ЦПРПП

Професійний стандарт учителя

У режимі ZOOM-конференції для вчителів суспільно-гуманітарних та філологічних дисциплін був проведений онлайн-майданчик "Професійний стандарт учителя. Ключові компетентності в сучасній освітній парадигмі". Педагоги охарактеризували особистість сучасного вчителя, розглянувши професійний стандарт вчителя закладу загальної середньої освіти, окреслили загальні та професійні компетентності з огляду трудових функцій педагога.

16:39 31.03.2021

Планування

                                        Всі справи слід планувати, ставити реальні,

15:02 30.03.2021

Ціннісний потенціал предметів художньо-естетичного циклу

23 березня 2021 року вчителі мистецтва, образотворчого мистецтва Новгород-Сіверської міської територіальної громади стали учасниками майстер-класу «Ціннісний потенціал предметів художньо-естетичного циклу в контексті реалізації ідей Концепції Нової української школи» (паралельно відбулося онлайн-спілкування).

15:05 23.03.2021

Вебінари для педагогічних працівників

18 березня 2021 року консультантом Центру проіфесійного розвитку педагогічних працвівників Косенко Р.П. було проведено вебінари для керівників ЗДО та вчителів 1-3 класів ЗЗСО з питань "Освітні вектори діяльності сучасного ЗДО" та "Технології та інструменти формувального оцінювання в НУШ". Було проаналізовано нові нормативні документи в галузі освіти та надано консультації педагогічним працівникам з визначених питань.

12:40 18.03.2021

Вхід для адміністратора