Педагогічний майданчик "Дослідницька робота учнів як складова сучасного навчання історії в закладі освіти"

Дата: 08.12.2021 16:30

08 грудня 2021 року вчителі суспільствознавчих дисциплін долучилися до педагогічного майданчику "Дослідницька робота учнів як складова сучасного навчання історії в закладі освіти". Хмель Валентина Сергіївна (Грем'яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Нємцева Катерина Миколаївна (Чайкинський НВК) презентували досвід роботи в цьому напрямі. Довбня Наталія Володимирівна, начальник відділу "Новгород-Сіверського бюро правової допомоги" Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ознайомила учасників з контрактом як особливою формою трудового договору та окреслила правові засади запобігання домашньому насильству.

Дослідницька робота (В. Хмель)

Дослідницька робота учнів як складова сучасного навчання історії