людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Методичний вернісаж для вихователів ЗДО

21 грудня 2021 року для вихователів закладів дошкільної освіти був проведений методичний вернісаж «Сучасне розвивальне середовище групи закладу дошкільної освіти як умова формування особистісної компетентності дитини дошкільного віку»  в режимі ZOOM-конференції. Вихователі Новгород-Сіверського ДНЗ ясла-сад «Ластівка» Гагіна О.Б., Марфич В.М., Лисиця С.В., Чайкинського НВК Рамусь С.І., Дігтярівського НВК     Сергієнко І.Ф., Вороб’ївського НВК Лукаш Т.А., Грем’яцького ЗДО «Сонечко» Москальченко Н.М. презентували предметно-ігрові розвивальні середовища  дошкільних груп та ділилися лайфхаками щодо облаштування ігрових зон та осередків у групах дитячих садків.

Семінар-нарада для вчителів фізичної культури та предмета "Захист України" громади «Про завершення 2021/2022 навчального року в умовах воєнного стану»

09 травня 2022 року відбувся семінар-нарада «Про завершення 2021/2022 навчального року в умовах воєнного стану» для вчителів фізичної культури та предмета "Захист України" громади.

23:11 09.05.2022

Семінар для молодих вчителів початкових класів

18 лютого 2022 року відбувся семінар для молодих вчителів початкових класів «Інноваційні форми роботи в Новій українській школі»   в режимі ZOOM-конференції.  До семінару мали змогу долучитися всі бажаючі вчителі початкових класів громади. Консультант Центру Раїса Косенко  розкрила  методичні аспекти інноваційних форм роботи з дітьми молодшого шкільного віку. Учителі початкових класів Биринського НВК Марина Шлапак та Студинської філії  Валетина Дмитриченко поділилися досвідом роботи з використання інтерактивних методів на уроках в початкових класах.

08:59 18.02.2022

Круглий стіл «Кілька видів спорту на уроці фізкультури. Модельна навчальна програма «Фізична культура» для 5-6 класів» для вчителів фізичної культури

04 лютого 2022 року на базі Комунальної установи «Новгород-Сіверський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбувся круглий стіл «Кілька видів спорту на уроці фізкультури. Модельна навчальна програма «Фізична культура» для 5-6 класів» для вчителів фізичної культури громади, які будуть впроваджувати з вересня 2022 року модельну навчальну програму з фізичної культури у 5-му класі.

12:20 07.02.2022

Засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури

10 січня 2022 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури «Сучасний урок фізичної культури». У ході зустрічі консультант ознайомила з особливостями  організації навчального процесу з урахуванням психофізіологічних особливостей учнів, підвищення навчальної мотивації: застосування системи заохочень; використання нетрадиційних форм роботи (наприклад, можливість вибору домашнього завдання); навчання старшими учнями молодших, підвищення самооцінки учнів. У ході роботи розглянули модельну програму з фізичної культури для 5-6 класів за новим Державним стандартом базової середньої освіти. Критеріями відбору варіативних модулів є: наявність матеріально-технічної бази, регіональні традиції, кадрове забезпечення та бажання учнів. Зосередили увагу на ефективності проведення учнями самостійних занять фізичними вправами в умовах проживання учня під час дистанційного навчання. Ці заняття надають можливість оволодіти певними руховими уміннями та навичками, які не передбачені програмою з фізичного виховання, розширити діапазон рухових дій. Основне завдання перед учителями – здійснювати не спортивну підготовку учнів, а розвивати фізичні якості здобувачів освіти.

16:04 12.01.2022

Методичний діалог вчителів природничо-математичного циклу

11 січня 2022 року відбулося засідання професійних спільнот педагогічних працівників природничо-математичного циклу закладів освіти Новгород-Сіверської міської громади. На засіданні підвели підсумки роботи за І семестр. Консультант Новгород-Сіверського ЦПРПП Нелюбова Марина  розповіла  про критерії оцінювання навчальних досягнень учнів,про академічну доброчесність, про підвищення кваліфікації, про участь у конкурсах. Також обговорили план заходів на ІІ семестр 2021/2022 н.р..

15:58 11.01.2022