Семінар-практикум для вчителів 3-4 класів

Дата: 22.11.2021 09:03

19 листопада 2021 року відбувся семінар-практикум для вчителів 3-4 класів "Формування ключових компетентностей учнів початкових класів через активізацію пізнавальної діяльності" в режимі Zoom-конференції. Консультант Центру професійного розвитку    Косенко Р.П.  презентувала теоретичні аспекти формування ключових компетентностей через різні освітні галузі Державного стандарту початкової школи. Учителі початкових класів Новгород-Сіверської гімназії №1 імені Б. Майстренка Лисенко А.О, Білозор О.А. та Холодило О.М. презентували фрагменти уроків української мови, математики, інтегрованого курсу "Я досліджую світ" з використанням інтерактивних вправ на формування ключових компетентностей  через активізацію пізнавальної діяльності.