Семінар-практикум для заступників директорів закладів освіти Новгород-Сіверської та Понорницької громад
Освітні ресурси та завдання під час використання технологій дистанційного навчання. Організація внутрішнього моніторингу дистанційного навчання. З досвіду роботи Смяцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради
Під такою назвою відбувся семінар-практикум для заступників директорів закладів освіти Новгород-Сіверської та Понорницької громад. Досвідом роботи з вищезазначеної проблеми поділилися Наталія Павловська, заступник директора з навчально-виховної роботи та педагоги Смяцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради.
Війна внесла корективи в усі сфери нашого життя. Освіта відчуває на собі це особливо. Дистанційна форма навчання вимагає від адміністрації закладу освіти особливих умінь та навичок управлінської діяльності, а від педагогів постійного вдосконалення професійної майстерності у викладанні предметів, наданні якісних освітніх послуг.
Як організувати моніторинг якості освіти в закладі освіти, який працює дистанційно, як здійснювати контролюючу функцію за основними ланками діяльності закладу, чому заклад перейшов на електронне документування та які освітні платформи використовує для цього – такою була тема виступу Наталії Павловської.
Змістовними були виступи педагогічних працівників, які кожного дня мають через монітор комп’ютера донести до дітей відповідні знання та навички. Сьогодні це можливо завдяки різним цифровим інструментам, освітнім платформам, лише вибирай ту, яка тобі краще підходить, відповідає завданням предмету та бажанню вчителя постійно вчитися, вдосконалюватися та підвищувати свій професійний рівень.
Матеріали семінару розміщені на сторінці сайту відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради.
Ірина Зюзько, директор Новгород-Сіверського ЦПРПП