Урочиста лінійка під гаслом «Швидше! Вище! Сильніше! РАЗОМ!»

Дата: 25.07.2024 12:09

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні, 25 липня 2024 року, напередодні відкриття ХХХІІІ літньої Олімпіади Париж-2024 на міському стадіоні  відбулася урочиста лінійка під гаслом «Швидше! Вище! Сильніше! РАЗОМ!».

Близько 50 спортсменів взяли участь в заході.

Учасників спортивної події вітали міський голова Людмила Ткаченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Тетяна Ковальчук, тренер-викладач вищої категорії з боксу Комунальної установи «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з олімпійських видів» Чернігівської обласної ради, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Віктор Балабко. Побажали всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

Захід завершився урочистою ходою спортсменів та тренерів Новгород-Сіверської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Протягом олімпійського тижня для вихованців спортивної школи будуть проведені олімпійській вікторині, інтерактивні бесіди, години спілкування, змагання, комбінованій естафеті та турнірі.