Громада отримала новий шкільний автобус від Міжнародної неурядової організації "АКТЕД" (Франція)

Дата: 22.02.2024 15:30

В рамках підписаного меморандуму про співпрацю між Новгород-Сіверською міською радою та Міжнародною неурядовою організацією "АКТЕД" (Франція) в Україні, Новгород-Сіверський ліцей №1 отримав новий шкільний автобус!

Шкільний автобус придбано ВПІНО "Філія АКТЕД (ACTED)" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Франції  і передано  за Договором безопатної передачі між ВПІНО "Філія АКТЕД (ACTED)" та Відділом  освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської область.

Цей автобус не лише забезпечить безпечний та комфортний транспорт для учнів, але й вирішить важливу проблему підвозу дітей з сусідніх сіл до школи. Автобус стане неоціненним допоміжним засобом для забезпечення доступності освіти для дітей громади та доповнить парк техніки.