Семінар-практикум для вихователів ЗДО

Дата: 23.02.2024 11:48

У рамках реалізації спільного проєкту "Якісна освіта - успішна громада" між Новгород-Сіверською міською та Понорницькою селищною громадами 23 лютого 2024 року на базі Понорницького ЗДО "Лісова казка" відбувся семінар-практикум "Формування повсякденного способу життя дошкільників, що відповідає потребам сталого розвитку" у якому взяли участь педагоги закладів дошкільної освіти Понорницької громади, Новгород-Сіверської початкової школи "Дзвіночок" та Новгород-Сіверського ЦПРПП. У ході семінару педагогічні працівники  ознайомилися із методичними аспектами підходів до організації повсякденного способу життя дошкільників, стратегічними Цілями сталого розвитку, презентували практичний досвід роботи з екологічного, економічного розвитку дітей дошкільного віку, формування  навичок  спілкування їх  в  суспільстві, отримали практичні поради з питань психологічної підтримки дітей у стесових ситуаціях та переживання втрат, виготовили із покидькових матеріалів посуд для висівання розсади.

Презентація 1

Презентація 2