Педагогічна майстерня вчителя початкових класів

Дата: 16.02.2024 20:34

16 лютого 2024 року на базі Новгород-Сіверського ЦДта ЮТ  відбулася педагогічна майстерня для вчителів початкових класів  Новгород-Сіверської та Понорницької територіальнтх громад "Оздоровчо-рухова діяльність учнів на уроках в початкових класах" . Досвідом роботи із зазначеного питання ділилися вчителі початкових класів Орлівського НВК Бойко Г.В., Новгород-Сіверської ЗОШ І-ІІІ ступенів Басовська Л.І., Лосківської ЗОШ І-ІІ ступенів Петрович А.М. Інтерактивний квест з використанням різних видів рухової активності провела вчитель Новгород-Сіверської початкової школи "Дзвіночок" Пушкар Н.А. За завершення учасники педагогічної майстерні мали змогу опанувати танцювальні вправи під час руханки від керівника гуртка ЦДта ЮТ Гагіної О.Б.

Презентація 1

Презентація 2