Організація виховного процесу учнів під час дистанційної освіти

Дата: 06.01.2024 11:22

05 січня 2024 року був проведений семінар-практикум «Організація виховного процесу учнів під час дистанційної освіти» для заступників директорів з виховної роботи та класних керівників. Обговорили питання виховного процесу у закладах освіти як невіддільного складника освітнього процесу, безпеки учасників освітнього процесу. першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу під час воєнних дій. Учасники заходу торкнулися питань планів класних керівників, які мають логічно вплітатися у загальношкільний план, введення тьюторських годин замість виховних годин.  Під час заходу особливу увагу звернули на волонтерський рух у воєнний час в закладах освіти. Досвідом у цьому напрямку роботи поділилися Мастипан Л. В., Приходько Т.П., заступники директора з виховної роботи Новгород-Сіверського державного ліцею імені К.Д. Ушинського, Дігтярівського НВК.

Тренінгові вправи з психосоціальної підтримки освітян провела Стихиляс Марина Михайлівна, практичний психолог Смяцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На завершення заходу Костир С.М., консультант Центру зупинилася на загальних правил проведення деяких конкурсів, акцій та відзначенні важливих пам’ятних та ювілейних дат ІІ семестру 2023/2024 навчального року.

Така співпраця сприяла професійному розвитку педагогічних працівників. Дякуємо учасникам за співпрацю!