Дата: 23.05.2023 09:54

З метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції, здорового способу життя, історичних та військових традицій Українського козацтва у травні 2023 року проведений I (об’єднаної територіальної громади) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в оnlіnе-режимі», де взяли участь 7 роїв закладів світи громади (56 джур) середньої і старшої вікових груп із Смяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Чайкинського, Орлівського, Печенюгівського навчально-виховних комплексів, Новгород-Сіверського ліцею № 1, Новгород-Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 та Стахорщинської загальноосвітньої школи    І-ІІ ступенів.

22 травня 2023 року відбулося нагородження переможців та призерів I (об’єднаної територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в оnlіnе-режимі грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області, кубками та солодощами.

Переможцями I (об’єднаної територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в оnlіnе-режимі  стали рої:

у старшій віковій категорії:

«Сіверяни» Новгород-Сіверського ліцею № 1 (І місце),

у середній віковій категорії:

«Незламні» Чайкинського навчально-виховного комплексу (І місце);

призерами у старшій віковій категорії:

«Орли» Орлівського навчально-виховного комплексу – ІІ місце,

«Сагайдачники» Печенюгівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце;

призерами у середній віковій категорії:

«Рисі» Смяцької ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце,

«Незламні» Новгород-Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ІІІ місце;

лауреатами стали «Соколяти» Стахорщинської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів.

Нових випробувань і нових перемог Вам!

Зичимо переможцям легкого старту та удачі у ІІ (обласному) етапі Гри.

Будьте здорові та бережіть себе!