Завершився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 14.05.2023 23:09

Джура – Newton

03-05 травня 2023 року проведений I (об’єднаної територіальної громади) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в оnlіnе-режимі», де взяли участь 7 роїв закладів світи громади (56 джур) середньої і старшої вікових груп зі Смяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Чайкинського, Орлівського, Печенюгівського навчально-виховних комплексів, Новгород-Сіверського ліцею № 1, Новгород-Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 та Стахорщинської загальноосвітньої школи    І-ІІ ступенів.

Програма Гри передбачала проведення залікових конкурсів: інтелектуального конкурсу «Відун», конкурсу з надання першої долікарської допомоги «Рятівник», туристського конкуру та для старшої вікової категорії - конкурсу строю та пісні «Впоряд», для  середньої - інтелектуально-творчого конкурсу «Пластун»  та обов’язкового конкурсу - «Книга звитяг». Залікові конкурси проведені з використанням Google Форми на платформі «На Урок».

Інтелектуальну підготовку, ерудицію в козацькому вихованні серед старшої вікової групи продемонстрували учасники рою «Сіверяни» Новгород-Сіверського ліцею № 1, отримавши 15 балів із 15 можливих, серед середньої – «Незламні» Чайкинського навчально-виховного комплексу (15 балів).

Рої «Сіверяни» Новгород-Сіверського ліцею № 1, «Незламні» Чайкинського навчально-виховного комплексу були першими у туристському конкурсі (13,5 і 11 балів відповідно із 15 можливих).

Конкурс з надання долікарської допомоги «Рятівник» виявився найскладнішим для учасників старшої вікової категорії. З 30 можливих найбільшу кількість балів набрав рій «Сіверяни» - 24,66. Джури (середньої вікової категорії) пройшли даний конкурс на рівні: із 15 можливих 13 набрали рої  «Незламні» Новгород-Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та «Соколята» Стахорщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

В інтелектуально-творчому конкурсі «Пластун» учасники складали online-пазл на швидкість. Найшвидше справився рій «Незламні» Новгород-Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (08 хвилин 20 секунд).

На обов’язковий конкурс - «Книга звитяг» були надіслані електронні варіанти Книги, яка складається із двох частин «Спадок» та «Здобуток». У першій частині рої  презентували  краєзнавчу, пошукову, дослідницьку роботу, зібраний фактичний матеріал, статистичну інформацію. Щоб створити першу частину Книги учасники, роїв працювали в музеях, бібліотеках, брали участь у польових краєзнавчих експедиціях, походах рідним краєм. У другій частині Книги учасники роїв показали  своє життя протягом року, де вписали свої перемоги, досягнення, творчі доробки.  Журі конкурсу високо оцінювало змістовність та різноманітність форм роботи рою «Сіверяни» Новгород-Сіверського ліцею № 1 (10 балів із 10).

Вітаємо переможців I (об’єднаної територіальної громади) етапу гри «Сокіл» («Джура») в оnlіnе-режимі:

у старшій віковій категорії:

«Сіверяни» Новгород-Сіверського ліцею № 1 – І місце,

«Орли» Орлівського навчально-виховного комплексу – ІІ місце,

«Сагайдачники» Печенюгівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце;

у середній віковій категорії:

«Незламні» Чайкинського навчально-виховного комплексу – І місце,

«Рисі» Смяцької ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце,

«Незламні» Новгород-Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ІІІ місце;

«Соколяти» Стахорщинської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів - лауреати.

ВІТАЄМО керівників та виховників з успішним завершенням конкурсних випробувань.

Бажаємо переможцям І етапу гідно представити Сіверщину у ІІ етапі Гри, а

усім учасникам сили волі, натхнення, відваги та стійкості на найкрутіших життєвих стежинах.