Кращий лідер учнівського самоврядування

Дата: 08.05.2023 15:54

Возможно, это изображение 1 человекНет описания фото.Підсумки обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року».

Серед 42 відеоробіт закладів загальної середньої та позашкільної освіти області журі відзначило найкращі роботи. Учасники Конкурсу представляли на розгляд журі по 3 відеороботи згідно з Положенням  в наступних номінаціях: «Чому Я?», «Ми – майбутнє України», «Процвітання нашого краю – в руках громади».

Вітаємо з перемогою:

Віталіну Заєць з Орлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ 2 ступенів - дитячий садок» Новгород-Сіверської міської ради (ІІІ місце).

Вероніку Сивокінь з Новгород-Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області (І місце) у номінації «Процвітання нашого краю - в руках громади!»

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості та позитиву кожен день!