Вебінар для вчителів 1-их класів та вихователів старших груп ЗДО

Дата: 21.04.2023 09:37

21 квітня 2023 року відбувся вебінар для вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти, які здійснюють підготовку дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі "Формування базових якостей дітей старшого дошкільного віку як умова успішного розвитку навчальних навичок учня початкових класів". Методичні та теоретичні аспекти даного питання розкривали консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Р.П., вихователі Орлівського НВК Заруба Н.М., Новгород-Сіверського ЗДО "8 Березня" Кравченко Н.В., Новгород-Сіверського ЗДО ясел-саду "Ластівка" Курочка О.С., Новгород-Сіверської ПШ "Дзвіночок" Хоменко Н.Ф., вчителі початкових класів Новгород-Сіверського ліцею №1 Десятник В.М., Орлівського НВК Бойко Г.В. та інші.