Вебінар «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики та математики як засіб підвищення результативності навчання».

Дата: 16.03.2023 16:44

Активізація навчального процесу завжди була є і буде найактуальнішою проблемою педагогіки. Активна пізнавальна діяльність учнів визначаються вибірковістю підходів до об‘єктів пізнання, добором завдань і мети пізнання. Саме, активізація пізнавальної діяльності учнів є важливим засобом при навчанні.  Потрібно домогтися того, щоб учнів утримували знання не в готовому вигляді, а намагались одержувати їх самостійно.

16 січня 2023 року відбувся вебінар за  темою  для вчителів математики та фізики закладів освіти громади  «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики та математики як засіб підвищення результативності навчання». Галина Пузан, вчитель Лосківської ЗОШ І-ІІ ступенів, розповіла  про власний досвід використання різних форм і методів роботи на уроці для активізації пізнавальної діяльності.

Ігор Коврижко, вчитель Чайкинського НВК, розповів про особливості проведення НМТ 2023.