Дата: 19.02.2023 01:16

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України завершився для двох учасників наукового відділення Історії.

Мацепура Олена, учениця 9 класу Новгород-Сіверського ліцею № 1 презентувала свою роботу «Вишивка як ідентифікатор української нації» у секції «Етнологія» (науковий керівник: Коропок Галина Євгеніївна, учитель історії) та Жоров Владислав, учень 11 класу Печенюгівського навчально-виховного комплексу - «Розвиток медицини на теренах сучасної Печенюгівської громади в контексті особистого внеску медичного персоналу Печенюгівської лікарні» у секції «Історичне краєзнавство» (наукові керівники: Федорова Любов Олександрівна, учитель історії та правознавства Гаєвська Світлана Анатоліївна, вчитель української мови та літератури).

Наші дослідники показали високу активність, актуальність наукової тематики дослідницьких проєктів, належний рівень їх представлення під час наукових конференцій та постерних захистів.

Наші МАНівці презентували дослідження у форматі «запитання-відповідь», аргументовано доводити свою точку зору на постерному захисті, а також презентували найбільш суттєві результати дослідження на науковій конференції перед усіма учасниками секції. Також учасники, кожен в своїй секції, один перед одним презентували результати своїх робіт, запитували в інших конкурсантів про деталі їхніх наукових результатів.

Це був неймовірний нетворкінг.

Мацепура Олена, учениця 9 класу Новгород-Сіверського ліцею № 1 отримала Диплом ІІ ступеня.

Жоров Владислав, учень 11 класу Печенюгівського навчально-виховного комплексу - Диплом ІІІ ступеня.

Дякуємо конкурсантам за проведену дослідницьку роботу, а їх науковим керівникам – за підтримку обдарованої учнівської молоді. Бажаємо подальших успіхів і перемог!

Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят и текст