Обдаровані та талановиті діти

Дата: 11.01.2023 16:15

Таланти твої, громадо!» | Девладівська сільська рада

Обдаровані та талановиті діти долучалися до інтелектуальних змагань (олімпіад, конкурсів, турнірів тощо) у різних галузях знань обласного та всеукраїнського рівнів, у тому числі до участі у  Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. За результатами ІІ етапу конкурсу-захисту в здобутку громади – 1 диплом І ступеня (Новгород-Сіверський державний ліцей імені   К.Д. Ушинського), 4 дипломи ІІ ступеня (Грем’яцька ЗОШ  І-ІІІ ступенів;  Смяцька ЗОШ І-ІІІ ступенів; Новгород-Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2) та 1 диплом ІІІ ступеня (Новгород-Сіверська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2). На всеукраїнському  рівні Сокол Мирослава, учениця 11 класу Новгород-Сіверської державний ліцей імені К.Д. Ушинського, переможець фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук (диплом ІІ ступеня).

Учнівська молодь громади взяла участь у конкурсах та  має вагомі результати:

Горбонос Олександра,  здобувачка освіти Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка зайняла ІІ місце у ХV Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, (керівник Костенко Лариса), Заєць Віталіну, здобувача освіти Орлівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце (керівник Петрученко Антоніна);

Шауро Марина, учениця 10 класу Грем'яцької загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів, стала фіналістом Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт–2022» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2022» (І місце, керівник Олена Гусарь),  Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище» (ІІІ місце, керівники Олена Мироненко, Олена Гусарь).

Здобувачі освіти долучилися до участі у 93 масових заходах, з них                    2 - міжнародного, 29 – всеукраїнського, 31 – обласного, решта – першого рівнів. Значно зменшилася кількість учасників інтерактивних конкурсів (найбільша кількість учасників – Грем’яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка, Новгород-Сіверська початкова школа «Дзвіночок»). На рівні області здобувачі освіти отримали  97 перемог у 13 конкурсах, на міжнародному рівні – 18 перемог у 2 конкурсах, на всеукраїнському рівні – 56 перемог у 18 конкурсах.

Всього перемог - 171 (минулий рік – 94 перемоги).

Результативність участі здобувачів освіти в інтелектуальних змаганнях:

Обласний рівень

Всеукраїнський рівень