Підвищення ефективності фізкультурно-оздоровчої роботи закладу освіти НУШ в умовах воєнного стану

Дата: 23.09.2022 16:25

22 вересня 2022 року відбулося засідання професійної спільноти педагогічних працівників фізичної культури  закладів освіти громади.

Консультант Центру Світлана Костир  зупинилася на  розробленні навчальної програми з предмета для 5 класу Нової української школи, календарно-тематичному плануванні, як складової частини навчальної програми.

Зосередила увагу на підвищенні ефективності фізкультурно-оздоровчої роботи закладу освіти НУШ в умовах воєнного стану.

Обговорили особливості проведення Європейського марафону фізкультурно-оздоровчих подій, Європейського дня шкільного спорту, Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць до Дня працівників освіти України.