Методичний діалог «Формування професійної компетентності вчителя відповідно до професійного стандарту «Вчитель закладу загальної середньої освіти»

Дата: 23.09.2022 16:12

Процеси навчання, виховання та розвитку учнів є наскрізними. Їх цілісність забезпечується наявністю у вчителя загальних і професійних компетентностей, необхідних для виконання всіх  трудових функцій.Процеси навчання, виховання та розвитку учнів є наскрізними. Їх цілісність забезпечується наявністю у вчителя загальних і професійних компетентностей, необхідних для виконання всіх  трудових функцій.

23 вересня 2022 року відбувся методичний діалог для вчителів природничо-математичного циклу. Підчас заходу розглянули основні складові документу та напрямки професійного розвитку педагога.

https://професійний стандарт вчителя