ТМ Школа англійської мови «FLASH»

Дата: 13.09.2022 12:14

До уваги керівників місцевих органів управління освітою, педагогічної та учнівської громадськості!

Приватна організація  ЦПО «Знавець», ТМ Школа англійської мови «FLASH» з початку повномасштабного вторгнення в Україну проводить благодійний дитячий проєкт «Діти - майбутнє України».

Мета проєкту - відволікти, знизити психологічне навантаження дітей та навчати англійській мові.

Заняття безкоштовні,  40 хвилин, щопонеділка, середи та п'ятниці, поділені на 2 вікові групи (діти 1-4 та 5-8 класів).

На заняттях обговорюються  загальні теми англійською: спорт, хобі, природа та інші. Це відбувається в онлайн-форматі.

Слідкуйте за графіками та темами семінарів у спеціально створеному телеграм-каналі :  https://t.me/the_future_of_ukraine"

Телефони для довідок: +38(097)276 69 95,+38(097)350 9962

Електронна пошта: ex.dir@flashstudies.net