Новий 2022/2023 навчальний рік – нові вимоги

Дата: 07.09.2022 14:34

07 вересня 2022 року на базі КУ «Новгород-Сіверський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новгород-Сіверської міської ради відбувся семінар-практикум для керівників закладів освіти та їх заступників з питань організованого початку нового навчального року. Працівниками центру були надані практичні поради щодо впровадження Державного стандарту базової середньої освіти та реалізації Концепції  Нової української школи в 5 класі, особливостей викладання предметів у новому навчальному році, здійснення різних видів контролю, питання підвищення кваліфікації педагогічними працівниками та організації контролю з боку керівників закладів освіти. Приділена увага складанню навчальних програм на основі модельних програм та критеріям оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4, 5 класів.

Значна увага приділена питанням організації виховної роботи  в умовах воєнного стану.

Наталія Довбня, завідувач Сектору «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання БВПД ознайомила присутніх зі змінами в кадровому законодавстві в умовах воєнного стану та відповіла на запитання.

Обговорені інші актуальні питання освітньої галузі громади

Новий 2022/2023 н.р.

Підвищення кваліфікації