Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів.

Дата: 31.08.2022 08:30

31 серпня 2022 року  відбулося засідання професійної спільноти вчителів початкових класів у режимі ZOOM-конференції. Консультант Новгород-Сіверського центру професійного розвитку педагогічних працівників Косенко Раїса ознайомила присутніх з особливостями освітнього процесу  для учнів  початкових класів у 2022/2023 навчальному році. Обговорено оцінювання результатів навчальних досягнень учнів, оцінювання діагностувальних робіт та фіксація їх результатів  на сторінках класних журналів, режиму проведення навчальних занять/уроків інше. Керівник професійної спільноти Литвяк Олена, вчитель початкових класів Новгород-Сіверської гімназії №1 імені Б. Майстренка долучилася до обговорення  висвітлюваних питань. Враженнями з проведеної  супервізії з вчителями  початкових класів ділилася вчитель початкових класів Новгород-Сіверської початкової школи «Дзвіночок»

Пушкар Н.А.