Методичні аспекти нового 2022/2023 навчального року

Дата: 31.08.2022 15:17

31 серпня 2022 року відбулося онлайн засідання з вчителями природничого циклу.

У 2022/2023 навчальному році пріоритетними напрямами освітньої діяльності є: продовження реформи загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа», впровадження у 5 класах нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Виходячи із потреб сьогодення, метою природничої освітньої галузі є формування в учнів природничо-наукової компетентності як базової та відповідних предметних компетентностей як обов’язкової складової загальної культури особистості і розвитку її творчого потенціалу на основі компетентнісного, діяльнісного, інтегративного, особистісно-орієнтованого, дослідницького, проблемно-ситуативного, диференційованого та рефлексивного підходів до освітнього процесу.

https://методичні матеріали