A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Семінар-нарада для вчителів фізичної культури та предмета "Захист України" громади «Про завершення 2021/2022 навчального року в умовах воєнного стану» 

Дата: 09.05.2022 23:11
Кількість переглядів: 53

09 травня 2022 року відбувся семінар-нарада «Про завершення 2021/2022 навчального року в умовах воєнного стану» для вчителів фізичної культури та предмета "Захист України" громади.

Під час семінару-наради були розглянуті питання щодо виконання освітніх програм, навчальних програм та навчального плану, підсумкового оцінювання за ІІ семестр, переведення учнів на наступний рік навчання, освітнього процесу, дистанційного навчання в умовах воєнного стану тощо.

Робота семінару також була спрямована на необхідності рухової активності та психологічної підтримки для дітей в умовах війни.

Тетяна ПУРИГА, вчитель фізичної культури Новгород-Сіверської гімназії №1  розповіла про Всеукраїнський семінар-практикум  «Вдосконалення дистанційних уроків фізичної культури на основі діяльнісного підходу» у межах проєкту «Перемагаємо разом», до якого долучилася разом з 5 тисячами учасників.

«Під час організації дистанційного або змішаного навчання в закладах загальної середньої освіти кількість уроків фізичного виховання не може бути обмежена, також недопустимим є скасування, адже фізична активність сприяє зниженню рівня тривожності та стресу у дітей», – зазначив Олег Єресько, Генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН.

Тетяна зазначила, що робота семінару була спрямована на підвищення якості занять із фізичної культури та підключення вчителів і учнів до онлайн-уроків у межах ініціативи «Всеукраїнський розклад онлайн» та проєкту «Перемагаємо разом».

Консультант ЦПРПП Світлана Костир познайомила з умовами участі у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході для школярів «Challenge in Active Park», який реалізується в межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».

Учасники семінар-нарада торкнулися проблемних питань освіти в умовах воєнного стану, які найбільше хвилюють учасників освітнього процесу.

, додаток до листа 123.pdf

ЗАВЕР НАВЧ РОКУ ФК.ppt

Воєн час.pptx


« повернутися

Вхід для адміністратора