Дата: 11.01.2022 14:26

11 січня 2022 року відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році в режимі онлайн та офлайн.

Цьогоріч у Конкурсі взяли участь 5 юних науковців закладів загальної середньої освіти Новгород-Сіверської громади: Шамрицька Єлизавета Олександрівна, Смяцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Воробей Анна Сергіївна, Дігтярівський навчально-виховний комплекс, Щербак Єлизавета Володимирівна, Горіла Анастасія Володимирівна, Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2  та Шауро Марина Сергіїна, Грем’яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Учасники проходили змагання за такими розділами: заочне оцінювання дослідницьких робіт; захист постерів і науково-дослідницьких робіт.

Участь у конкурсі це величезний досвід у написанні та захисті науково-дослідницької роботи, можливість презентувати власні напрацювання, проявити вміння формувати й обстоювати власну думку.

Вітала юних дослідників директор ЦПРПП Зюзько І.П.

Бажаємо юним науковцям сил, завзяття, творчого горіння, подальших успіхів!!!