З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 30.09.2021 10:04

Шановні працівники освітянської ниви!

Дорогі ветерани педагогічної праці!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Зичимо всім міцного здоров’я, достатку й миру. Нехай натхнення, добробут і родинне тепло стануть надійним фундаментом у ваших починаннях.

Невтомна праця й ентузіазм, нестримне бажання йти в ногу з життям і трошки попереду дають результат – підростає покоління свідомих громадян, покоління патріотів, здатних творити нову державу, успішну та цілісну.

Щодня ви віддаєте дітям тепло своїх сердець, сповнених любов’ю й добром. Ваші учні, вихованці, гуртківці здатні творити дива.

Висловлюємо вам вдячність за високе служіння обраній справі, самовідданість і щирість.

Начальник відділу Тетяна Ковальчук

Голова Профспілки Катерина Короткевич

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)