Вітаємо переможців Всеукраїнської акції-змагання «День зустрічі птахів»

Дата: 19.09.2021 23:35

Витяг з наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від «20» липня 2021 р. № 59 Про підсумки проведення Всеукраїнської акції-змагання «День зустрічі птахів»

Визнати переможцями Всеукраїнської акції-змагання «День зустрічі птахів» та нагородити грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України наступних учасників: Номінація «Найкращий організатор біологічних свят»

ІІІ місце (60 балів)

18.Гурин Олену Василівну, вчителя початкових класів Грем’яцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.

Визнати переможцями Всеукраїнської акції-змагання «День зустрічі птахів» та нагородити грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України наступних учасників: Номінація: «Найщедріша годівничка»

ІІ місце (80 балів)

8. Жорова Дениса, учня 3 класу Чайкинського НВК Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.

Надати подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівникам робіт переможців за залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин Всеукраїнської акції-змагання «День зустрічі птахів»:

65. Жоровій Олені Петрівні, вчителю біології Чайкинського НВК Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.