Вітаємо переможців Всеукраїнської природоохоронної акції-змагання «Годівничка"

Дата: 17.09.2021 11:34

Витяг з наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України 16 «серпня» 2021 р. № 62 «Про підсумки проведення Всеукраїнської природоохоронної акції-змагання «Годівничка»

Визнати переможцями Всеукраїнської природоохоронної акції-змагання «Годівничка» та нагородити грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України наступних учасників: І місце

Комар Марію, Богославець Софію, учениць 9-Б класу Новгород-Сіверської гімназії №1 імені Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.

Учнівський колектив 4 класу Грем’яцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.

Визнати переможцями Всеукраїнської природоохоронної акції змагання «Годівничка» та нагородити грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України наступних учасників: ІІ місце

Іпатко Єлізавету, вихованку гуртка «Юні лісівники-дендрологи» комунального закладу «Новгород-Сіверський міський будинок дитячої та юнацької творчості» Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.

Кузька Захара, учня 5 класу Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д. Ушинського Чернігівської області

Розниченко Святослава, Прокопенко Кирила, Писаренко Дмитра, Могилевець Варвару, учнів 5 класу Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д.Ушинського Чернігівської області.

Надати подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівникам робіт переможців за залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до птахів:

Биховець Наталії Василівні, керівнику гуртка «Юні лісівники-дентрологи» комунальний заклад «Новгород-Сіверський міський будинок дитячої та юнацької творчості» Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Гурин Олені Василівні, вчителю Грем’яцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новгород – Сіверської міської ради Чернігівської області

Козел Наталії Костянтинівні, вчителю Новгород-Сіверської Державної гімназії імені К.Д. Ушинського Чернігівської області.

Кольяк Ларисі Борисівні, вчителю біології та екології Новгород-Сіверської гімназії №1 імені Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.

Христофоровій Олені Миколаївні , вчителю Новгород-Сіверської Державної гімназії імені К.Д.Ушинського Чернігівської області.