A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

Оголошення про конкурс

Дата: 30.04.2021 13:03
Кількість переглядів: 283

Відділ освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директорів  Грем’яцької загальноосвітньої школи  І-ІІІ  ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області, Новгород-Сіверського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Дзвіночок» Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області, Чайкинського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області.

Найменування і місцезнаходження закладів освіти.

Грем’яцька загальноосвітня школа  І-ІІІ  ступенів Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області - Чернігівська область, Новгород-Сіверський район, с.Грем'яч, вул. Миру, 131.

Новгород-Сіверський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Дзвіночок» Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області - Чернігівська область, м.Новгород-Сіверський, вул. Чкалова, 9 А.

Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області - Чернігівська область, Новгород-Сіверський район, с.Чайкине, вул. Кучми, 41.

Найменування посади та умови оплати праці: директор закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ». 

 Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону.

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора комунального закладу освіти особисто подає такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа). Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

 

 Прийом документів здійснюється відділом освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради з 05.05.2021 по 31.05.2021 включно до 17.00  за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 32А. Контактна особа – провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Катерина Скудна, тел. (04658)23979; е-mail: nsmvo2015@ukr.net

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість буде повідомлена кандидатам додатково.


« повернутися

Вхід для адміністратора