«Я В СЕРЦІ МАЮ ТЕ, ЩО НЕ ВМИРАЄ»

Дата: 19.03.2021 16:42

Сьогодні підбито підсумки онлайн-конкурсу декламаторів «Я в серці маю те, що не вмирає». Захід проведено з нагоди Всесвітнього дня поезії, який цього року відзначається 21 березня, та 150-річчя від дня народження Лесі Українки (25 лютого). Конкурс має на меті популяризацію мистецтва художнього слова, вшанування пам’яті видатної української поетеси та громадської діячки Лесі Українки, популяризацію її літературного доробку, розвиток творчих здібностей, збагачення поетичного репертуару здобувачів освіти.

Учасники творчих змагань виборювали перемогу за трьома номінаціями і трьома віковими категоріями. Найбільше відеовиступів представлено в номінації «Ораторське мистецтво». Близько десяти конкурсних робіт надійшло за номінаціями «Авторський вірш» і «Театральне мистецтво». Загалом до конкурсу «Я в серці маю те, що не вмирає» долучилися шістдесят сім учасників.

Оцінювали конкурсантів філологи та фахівці з виховної роботи Новгород-Сіверського Центру дитячої та юнацької творчості, Новгород-Сіверського центру професійного розвитку педагогічних працівників, Новгород-Сіверського міського Будинку дитячої та юнацької творчості та відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради.

Конкурс видався цікавим й емоційним. Здобувачі освіти пропустили через себе кращі зразки інтимної, громадянської та пейзажної лірики Лесі Українки. Учениця Грем’яцької загальноосвітньої школи Шауро Марина створила мінікіно у жанрі фентезі, самотужки зігравши ключові сцени «Лісової пісні». Цікавими виявилися й театральні замальовки школярів Дігтярівського навчально-виховного комплексу. Твори – присвяти видатній поетесі, представлені в номінації «Авторський вірш», – свідчення невмирущості поетичного хисту українського народу.

Вітаємо переможців конкурсу й бажаємо юним артистам і читцям-декламаторам подальших досягнень!

Молодша  вікова  категорія

Номінація «Ораторське мистецтво»

І місце – Довженко Ангеліна Вадимівна (Грем’яцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)

ІІ місце – Воробей Лілія Василівна (Новгород-Сіверська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2)