«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!»

Дата: 19.02.2021 23:11

Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася година-реквієм «Герої не вмирають». Гостями пам’ятного заходу стали учні закладів загальної середньої освіти міста. Присутні пригадали криваві події Євромайдану 2014 року, переглянули відеохроніку подій, що розділили Україну на «до» та «після», згадали імена уродженців Новгород-Сіверщини, котрі загинули в гібридній війні на сході України, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Музично оформили захід дівчата з колективу естрадно-вокального співу «Сіверські перлинки».

Закликав молоде покоління цінувати подвиг «воїнів світла» та учасників бойових дій на Донбасі керуючий справами виконавчого комітету Новгород-Сіверської міської ради Сергій Поливода. Громадська діячка й учасниця Революції Гідності Ірина Гусак поділилася спогадами семирічної давнини й подарувала школярам фотографії, зроблені під час Євромайдану.

Продовженням заходу став флешмоб «Ангели пам’яті», до якого долучився і начальник відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Павло Верченко. Паперові янголята на голих зимових деревах – символи героїзму та трагедії лютневих героїв 2014.

Доземно схиляємо голови перед Небесною Сотнею й Героями, які поклали життя заради ясного неба над нами.

Слава Україні! – Героям Слава!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)