A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області

МІСЬКИЙ ОНЛАЙН-КОНКУРС МАЛЮНКІВ «УКРАЇНИ ОБПАЛЕНИЙ ЦВІТ»

Дата: 12.02.2021 08:25
Кількість переглядів: 153

                

Наше минуле багате на трагічні події. Кров’ю молоді вписана в український літопис дата бою під Крутами. Щорічно 29 січня ми згадуємо подвиг трьохсот (а то й чотирьохсот) студентів київських вишів, які 1918 року в нерівному бою з удесятеро більшою армією М. Муравйова ціною власного життя зупинили наступ більшовиків на Київ – столицю молодої Української Народної Республіки.

Для вшанування героїчного подвигу, увічнення пам’яті загиблих та на виконання розпорядження міського голови «Про проведення у 2021 році заходів до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут» відділ освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради та Новгород-Сіверський Центр дитячої та юнацької творчості провели міський онлайн-конкурс малюнків «України обпалений цвіт».

Усі роботи, представлені на розгляд журі (а їх надійшло понад тридцять), відповідали вимогам конкурсу й були композиційно довершеними. Відповідно до положення про онлайн-конкурс малюнків, в роботах оцінювали не тільки рівень виконання, художню майстерність автора, а й ступінь розкриття теми заходу.

Вітаємо переможців конкурсу й бажаємо юним художникам подальших досягнень!

Молодша  вікова  категорія (7 – 10 років)

І місце – Лисенко Катерина (Новгород-Сіверський Центр дитячої та юнацької творчості)

 

ІІ місце – Балабко Стефанія (Новгород-Сіверський Центр дитячої та юнацької творчості)

ІІ місце – Разьва Анна (Стахорщинська ЗОШ І-ІІ ступенів)

 

ІІІ місце – Васько Данило (Новгород-Сіверська гімназія № 1 ім. Б. Майстренка)

ІІІ місце  – Гоман Валерія (Новгород-Сіверська гімназія № 1 ім. Б. Майстренка)

ІІІ місце – Зезюлько Вікторія (Грем’яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)

ІІІ місце – Светюха Кіра (Стахорщинська ЗОШ І-ІІ ступенів)

 

середня  вікова  категорія (11 – 14 років)

І місце – Коврижко Нікіта (Чайкинський НВК)

 

ІІ місце – Ракитянський Владислав (Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського)

ІІ місце – Скуба Ніка (Дігтярівський НВК)

ІІ місце – Шкалаберда Андрій (Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського)

 

ІІІ місцеКоваленко Поліна (Дігтярівський НВК)

ІІІ місцеМатрунич Максим (Новгород-Сіверський  міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

ІІІ місце – Павловська Анна (Лісконогівська філія Грем’яцької ЗОШ І-ІІІ ступенів)

 

старша  вікова  категорія (15 – 18 років)

І місце – Канторіз Єлизавета (Новгород-Сіверська гімназія № 1 ім. Б. Майстренка)

 

ІІ місце – Воробей Анна (Дігтярівський НВК)

 

ІІІ місце – Радус Олександра (Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Д. Ушинського)

 

М О Л О Д Ц І !

 

Звертаємо увагу учасників конкурсу на те, що у зв'язку з технічними можливостями на сайті розміщено фото, розмір яких не перевищує 2 Мб.



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора